Opony do wózków widłowych


Zapytania cenowe odnośnie opon oraz rezerwacja terminów montażu pod nr tel. 61 6460146 oraz serwis@serwis-mjk.pl

Jakość ogumienia w przypadku każdego pojazdu ma bardzo duże znaczenie, ponieważ jej wysoki poziom jest w stanie zapewnić pożądaną stabilność podczas wykonywania różnego rodzaju manewrów. Opony do wózków widłowych powinny charakteryzować się jeszcze lepszą przyczepnością względem podłoża i zdolnością do radzenia sobie ze znacznymi obciążeniami, ponieważ tego rodzaju maszyny wykorzystywane są w celu przewożenia ciężkich ładunków, których upuszczenie mogłoby doprowadzić do poważnych konsekwencji. Z nabyciem takiego ogumienia nie mają jednak Klienci MJK Serwis.

Oferujemy duży wybór opon do wózków widłowych i pomoc podczas ich montażu

Korzystając z przygotowanej przez nas oferty, pozyskanie opon do wózka widłowego nie stanowi żadnego problemu niezależnie od tego, jakiego ich rodzaju poszukuje dana osoba. Na wyposażeniu posiadamy bowiem zarówno pneumatyczne, jak i superelastyczne (zwane również pełnym) ogumienie. Za jego wykonanie odpowiadają natomiast znane firmy, takie jak: Marangoni, oraz Total Source. Wyroby każdej z nich gwarantują swoim nabywcom zdolność do zachowania najlepszych właściwości przez długi czas. Możliwe do nabycia w MJK Serwis opony do wózków widłowych są ponadto dostępne w atrakcyjnej cenie, a w razie konieczności skorzystania z pomocy profesjonalistów przy dokonywaniu ich montażu – służymy Klientom własną wiedzą, doświadczeniem oraz umiejętnościami.

Pełne (superelastyczne) opony do widłaków – co je wyróżnia?

Przed nabyciem ogumienia do widłaka warto wziąć pod uwagę to, czym różnią się jego rodzaje. Przypomnijmy więc szczególnie osobom planującym po raz pierwszy dokonanie ich zakupu, że opony do wózków widłowych pełne (superelastyczne) uznawane są za bardziej wytrzymałe od pneumatycznych, a ryzyko ich przebicia jest znikome. Ten typ ogumienia swoją nazwę zawdzięcza charakterystycznej budowie, której główną cechę stanowi fakt, iż powstaje przy użyciu wyłącznie gumowych mieszanek pozbawionych wolnej przestrzeni. Poza tym superelastyczne opony do wózków widłowych są dwu- i trójwarstwowe. Częściej wybieranymi przez naszych Klientów są drugie z wymienionych, ze względu na lepsze właściwości jezdne.

Pneumatyczne opony do wózka widłowego – główne zalety

Opony pneumatyczne do wózka widłowego, choć – jak już zaznaczyliśmy – są nieco mniej wytrzymałe od pełnych, również posiadają wiele zalet, które sprawiają, że poszczególni Klienci MJK Serwis decydują się na ich zakup. W ich wnętrzu znajduje się sprężone powietrze, co bardzo wyraźnie przekłada się na wysoki poziom amortyzacji, odczuwalny przez kierowców widłaków wyposażonych w ten typ ogumienia. Jeśli natomiast chodzi o jego zastosowanie, należy podkreślić, że jest nim przede wszystkim jazda po nierównym terenie. Korzystając z opon pneumatycznych do wózków widłowych, można być zatem spokojniejszym o delikatne ładunki, których przypadkowe upuszczenie w wyniku najechania np. na wyrwę w drodze mogłoby skutkować ich uszkodzeniem lub nawet całkowitym zniszczeniem. W naszej ofercie znalazły się zarówno diagonalne, jak i radialne pneumatyczne opony do widłaków, co także wpływa na popularność usług, do skorzystania z których zachęcamy.

Trwałe ogumienie wózka widłowego gwarancją większego bezpieczeństwa podczas jazdy

Wymienione wyżej pneumatyczne opony do wózków widłowych radialne przypominają w znacznej mierze ogumienie wykorzystywane w samochodach, wyróżniając się zwłaszcza niedużym oporem toczenia. Z kolei diagonalne polecamy szczególnie osobom korzystającym ze swoich widłaków niezbyt regularnie ze względu na ich minimalnie niższą trwałość w porównaniu do radialnych. Bez względu jednak na to, które z proponowanych przez nas opon do wózków widłowych zdecydują się Państwo pozyskać, zapewniamy, że już od samego początku korzystania z pojazdów, do których zostaną zamontowane, stopień bezpieczeństwa nie ulegnie negatywnej zmianie. Polecamy wszystkim własne usługi, o jakości których przekonują się kolejni Klienci MJK Serwis.